+420 315 721 631 steelag(at)steelag.cz

Dělník ve výrobě – obsluha kalibrovacího stroje

Pro náš závod v Kralupech nad Vltavou hledáme nové kolegy na pozici:
Dělník železář - obsluha kalibrovacího stroje

Úvazek: Plný
Datum nástupu: Ihned

Pracovní náplň

  • Obsluha kalibrovacího stroje – výroba betonářské oceli (tzv. žebírkový drát)
  • Navařování materiálu – nekonečný drát
  • Příprava a navážení materiálu, svitků válcovaného drátu
  • Zaškolení vazačů jeřábových břemen
  • Možnost zaškolení na VZV

Požadavky

  • Základní vzdělání nebo vyučení
  • Zájem o práci
  • Dobrá fyzická kondice

Nabízíme

  • Práce ve stabilní firmě s více jak dvacetiletou tradicí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Výkonnostní ohodnocení
  • Příplatky za práci přesčas
  • Příspěvek na firemní pojištění odpovědnosti
  • Zajištění pitného režimu

    Jméno *

    Příjmení *

    Životopis *
    Maximální velikost souboru: 2MB
    Povolené typy souborů: .pdf,.doc,.docx,.odt

    Poznámka

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.